Het werkt verbindend om samen te rennen

Ik heb een haat-liefde verhouding met hardlopen. Al zo’n vijftien jaar pak ik het met enige regelmaat op, maar dan stop ik er weer mee. Ik heb loopklasjes geprobeerd, extra goede schoenen, met mijn man hardgelopen… Elke keer dacht ik na een tijdje: hardlopen is niks voor mij. Nu woon ik naast een bos en dat helpt enorm. Voor het eerst heb ik echt zin om te gaan hardlopen. Ik weet niet of ik aanleg heb voor een runnershigh, maar van buiten zijn wordt ik zo blij! Het liefst ga ik ’s morgens vroeg om zeven uur, dan is er nog niemand.

Ik ren nu twee à drie keer per week vijf à zes kilometer. Sinds een paar weken loopt mij man mee. Het werkt verbindend om het samen te doen. We zorgen dat we niet te hard lopen zodat we nog kunnen praten. Dat kan over de kinderen gaan, over onze relatie, werk… Na een half uur, drie kwartier voel ik me altijd beter.

Klik hieronder op de afbeelding om de hele column in de Santé te lezen.

Meer artikelen

Wellington

Een Wellington is een gerecht dat altijd indruk maakt. Met een knapperige buitenkant en een rijke vulling is het perfect voor een etentje of een bijzondere gelegenheid. Comfortfood met een feestelijk randje.

Kikkererwten-boerenkoolsalade

Deze salade is een echte krachtpatser. De kikkererwten zorgen voor eiwitten en vezels, terwijl boerenkool vol vitamines zit. Samen met een frisse dressing krijg je een maaltijdsalade die voedt én energie geeft.

Wafels met fruit

Deze wafels zijn een heerlijke manier om de dag te beginnen. Door ze te combineren met vers fruit krijg je een mooie balans tussen zoet, fris en voedzaam. Een traktatie waar je je ook nog goed bij voelt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *